نیلوفر رجب نیک
نیلوفر رجب نیک

مطالعه این مقاله حدود 11 دقیقه زمان ‌می‌برد.
1401/11/09
1979


همه آنچه که درباره چت GPT باید بدانید


چت GPT یک ابزار هوش مصنوعی است که برای پاسخگویی مکالمه وار به سوالات پیچیده توسط OpenAI طراحی شده است. این فناوری خاص و انقلابی، آموزش دیده تا پرسش و پاسخ‌های انسانی را درک کند و به آن‌ها پاسخ منطقی بدهد. چت GPT می‌تواند با استفاده از مقالات، کتاب‌های درسی و مواردی از این قبیل، به مسائل در حوزه ریاضیات، فیزیک و برنامه‌نویسی پاسخ دهد! این تکنولوژی برای اولین بار در وب سایت اس دیتا در اختیار عموم قرار گرفته است تا کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. در این مقاله از وب سایت اس دیتا قصد داریم تا درباره چت GPT همه آنچه که نیاز است بدانید را توضیح دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

چت GPT چیست؟

Chat GPT یک برنامه بسیار محبوب مبتنی بر هوش مصنوعی است که مردم از آن برای مکالمه منطقی با یک ربات استفاده می‌کنند. ربات چت GPT دارای یک مدل مبتنی بر زبان است که توسعه‌دهندگان؛ آن را برای تعامل میان انسان و ربات به صورت مکالمه وار طراحی و تنظیم کرده‌اند. در واقع چت GPT یک ربات شبیه سازی شده است که در درجه اول برای خدمات مشتری طراحی شده است. اما مردم از آن برای مقاصد مختلف دیگر نیز بهره می‌برند. استفاده از ربات چت GPT برای عموم آزاد است البته به جز ایرانیان مقیم ایران! به همین دلیل برای اولین بار در ایران، وب سایت اس دیتا موتور جستجو Chat GPT را در وب سایت خود قرار داده است تا کاربران بتوانند بدون دغدغه از این ربات استفاده نمایند.

 

به منظور استفاده از چت جی پی تی به این لینک مراجعه کنید: CHATGPT

 

کار با چت GPT:

Chat GPT یک گفتگو انسانی به سبک پرسش و پاسخ بین ما و یک ربات را برقرار می‌کند! این ربات به شما این امکان را می‌دهد که تقریباً هر چیزی که دلتان می خواهد از آن بپرسید و پاسخ‌های بسیار منطقی دریافت کنید. هوش مصنوعی چت GPT این توانایی را دارد که:

شما عزیزان می‌توانید از چت ربات ChatGPT به صورت رایگان از طریق وب سایت اس دیتا استفاده کنید. برای انجام این کار تنها کافی است سوالات خود را از این موتور جستجو بپرسید و پاسخ‌ها را در یک باکس دریافت کنید. حتما از چت GPT استفاده کنید! قطعا شگفت زده خواهد شد.

کاربردهای چت GPT چیست؟

این فناوری قدرتمند می‌تواند دنیای اینترنت را متحول کند و ما را به سمت و سویی تازه در فضای مجازی بکشاند. کاربرد چت GPT در حوزه‌های مختلف قابل چشم پوشی نیست زیرا می‌تواند بسیاری از امور را آسان‌تر کند. از جمله کاربردهای Chat GPT به شرح زیر است:  

 

مزایای استفاده از چت GPT:

استفاده از ChatGPT در جستجو اطلاعات:

شما عزیزان می‌توانید به راحتی از این ربات به جای یک موتور جستجو استفاده کنید و اطلاعات کوتاه، مختصر و مفید را دریافت نمایید. اما باید بدانید که چت جی پی تی بیشتر برای مسائل علمی و تخصصی بکار می‌آید. البته این موضوع بدان معنا نیست که از این ربات نمی‌توان در زمینه مسائل عادی استفاده کرد! بلکه Chat GPT می‌تواند هر نوع اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار دهد.  

 

سخن پایانی:

شما عزیزان می‌توانید برای استفاده از موتور جستجو قدرتمند چت GPT به وب سایت اس دیتا مراجعه نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هوش مصنوعی و ربات‌ها به صفحه مقالات ما مراجعه کنید!برچسب‌ها:

chatGPT تحلیل داده آمار چت GPT چت جی پی تی