Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

رادیو، تلویزیون و فیلم

آمار صنعت رادیو، تلویزیون و فیلم طیف گسترده‌‌ای از موضوعات را مورد بررسی قرار می‌­دهد. با استفاده از ساختاربندی زیر اطلاعات مورد نیاز خود را سریع‌­تر پیدا کنید.

سینما و فیلم:

این بخش مربوط به درآمد فیلم­، سینما و گیشه و همچنین سایر داده­‌های کلیدی این صنعت است. آمار مربوط به مهم‌ترین رقبای این بخش، مانند استودیوهای فیلم برادران وارنر و بیونا ویستا Buena Vista و زنجیره­‌های سینمایی Cinemark یا Regal Cinemas، در این پایگاه جمع‌­آوری شده است. به علاوه، توسعه بخش سینمای سه بعدی نیز مورد توجه واقع شده‌­است. در این بخش همچنین داده‌­های مصرف­‌کنندگان مانند فراوانی دفعات رفتن به سینما، ژانرهای فیلم ترجیحی و میان وعده­‌های مورد علاقه مصرف ­شده در سینما­ها نیز ارائه می­‌شود.

تلویزیون و فایل­های ویدیویی:

در این بخش داده‌­های جمع‌­آوری شده درباره صنعت تلویزیون و ویدیو موجود هستند. آمار نمای کلی و نیز آمار دقیق مهم‌­ترین شرکت­‌های این بخش و زیر مجموعه­‌های آن ارائه می­‌شوند. تلوزیون پرداختی، سریال‌های اینترنتی و ضریب نفوذ فناوری­‌ها و دستگاه­‌های تلویزیونی به طور گسترده در این پایگاه مورد بررسی قرار گرفته­‌اند. این زیر مجموعه رتبه­‌بندی­‌های محتواهای تلویزیونی را در کنار داده­‌های مربوط به زمان صرف­ شده برای تماشای محتوای تلویزیونی و ویدیویی، و نیز موضوعات خاص مورد علاقه مصرف‌کنندگان شامل الگوهای قطع اشتراک سرویس‌­های تلوزیونی آنلاین، محدودسازی اشتراک تلوزیون­‌های آنلاین برای پرداخت هزینه کمتر، سرقت آثار ادبی، جریان پخش آنلاین محتوای بیش از حد (OTT) و مصرف محتوا در تمام تلوزیون­ها را فراهم می­‌کند.

رادیو و فایل­های صوتی:

آمار عمده این بخش شامل اطلاعات کلیدی صنعت در مورد درآمد صنعت، اشتغال و شرکت­‌های پیشرو فعال در این زمینه می­‌باشد. تمرکز بیشتری بر ارائه داده‌­های مصرفی مانند زمان صرف­ شده برای گوش دادن به محتوای رادیویی و صوتی، فراوانی زمان‌­های گوش دادن و قالب­ها و لوازم صوتی ترجیحی معطوف شده­‌است. روندهای محتوای دیجیتالی صوتی نیز به همراه داده­‌های مربوط به رقبای اصلی (مانند Pandora یا Sirius XM) به طور گسترده در این بخش مطرح می‌شوند.