آمار لحظه ای کرونا

خدمات

خدماتخدمات، اطلاعات آماری حقایق و خدمات تجاری داده‌­های بازار و نیروی کار ماهر را فراهم می‌­کند که شامل اطلاعاتی در مورد موضوعات و بخش‌­های صنعت مانند مشاوره، تحقیقات بازار، کارگزینی و پرسنل، مراکز تماس، مدیریت امکانات و برون­‌سپاری می‌باشد.

برون سپاری را عموما می‌توان به عنوان راهنمایی برای کاریابی و یا انعقاد قرارداد مراحل خاص تولید یک محصول یا یک سرویس به یک ارائه دهنده خدمات خارجی تعریف نمود. این امر عمدتا برای صرفه جویی در هزینه‌­ها و استفاده نکردن از منابع خود شخص برای این کار انجام می‌شود. زیربخش‌­های صنعت برون­‌سپاری برای مثال عبارتند از: برون­‌سپاری فناوری اطلاعات (ITO)، برون­‌سپاری فرآیند کسب و کار (BPO)، برون‌­سپاری فرآیند استخدام (RPO)، برون­‌سپاری فرآیند قانونی (LPO)، و برون­‌سپاری فرآیند دانش (KPO).

صنعت تحقیقات بازار بیشتر در امور جمع آوری، تجزیه و تحلیل و تفسیر اطلاعات یک سرویس و یا بازار رونق دارد. خدمات مدیریت امکانات شامل مواردی از جمله ساخت پارچه، تهویه مطبوع، لوله کشی و زه‌کشی فاضلاب، سیستم ایمنی حریق، تعمیر و نگهداری آسانسور و پله برقی، بلکه علاوه بر این‌ها خدمات دیگری نظیر تمیز کردن، امنیت، خدمات دستیاری و دفع زباله، نیز اغلب توسط شرکت‌هایی ارائه می‌شود که در ارائه آن‌ها به عنوان بخشی از مجموعه پروژه‌­های وسیع‌­تری تخصص دارند.