خدمات

این صفحه اطلاعات آماری، حقایق و خدمات تجاری داده‌­های بازار و نیروی کار ماهر را فراهم می‌­کند که شامل اطلاعاتی در مورد موضوعات و بخش‌­های صنعت مانند مشاوره، تحقیقات بازار، کارگزینی و پرسنل، مراکز تماس، مدیریت امکانات و برون­‌سپاری می‌باشد.

برون سپاری را عموما می‌توان به عنوان راهنمایی برای کاریابی و یا انعقاد قرارداد مراحل خاص تولید یک محصول یا یک سرویس به یک ارائه دهنده خدمات خارجی تعریف نمود. این امر عمدتا برای صرفه جویی در هزینه‌­ها و استفاده نکردن از منابع خود شخص برای این کار انجام می‌شود. زیربخش‌­های صنعت برون­‌سپاری برای مثال عبارتند از: برون­‌سپاری فناوری اطلاعات (ITO)، برون­‌سپاری فرآیند کسب و کار (BPO)، برون‌­سپاری فرآیند استخدام (RPO)، برون­‌سپاری فرآیند قانونی (LPO)، و برون­‌سپاری فرآیند دانش (KPO).

شرکت­‌های مشاوره‌­ای مانند McKinsey، Bain & Company، Deloitte، Accenture، PriceWaterhouseCoopers، Ernst & Young  و KPMG مجموعه‌­ای متنوع از خدمات حرفه‌­ای را ارائه می‌­دهند و میلیاردها دلار درآمد تولید می‌­کنند. درآمد ترکیبی حاصل از شرکت‌­های به اصطلاح «چهار بزرگ» (Ernst&Young، PwC، Deloitte، و KPMG)، در رابطه با حسابرسی و حسابداری، بالغ بر 100 میلیارد دلار آمریکا است. هر یک از این چهار شرکت بیش از 100 هزار نفر در سراسر جهان را به کار می‌گیرد.

صنعت تحقیقات بازار بیشتر در امور جمع آوری، تجزیه و تحلیل و تفسیر اطلاعات یک سرویس و یا بازار رونق دارد. از جمله شرکت­‌های برجسته در این صنعت، برای مثال، Nielsen  و گروه Kantar هستند. هر دو این شرکت­‌ها بیش از سه میلیارد دلار آمریکا درآمد سالانه تولید می­‌کنند. طبق آمار انجمن بازاریابی آمریکا، بیش از 35 هزار نفر در این صنعت در ایالات متحده مشغول به کار شده­‌اند.

فروش جهانی خدمات کارگزینی و پرسنلی (صنعت کار آژانس) بر اساس گزارش کنفدراسیون بین­‌المللی آژانس­‌های استخدام خصوصی (Ciett) بیش از سالانه 250 میلیارد دلار آمریکا برآورد می‌­شود.

بازار ایالات متحده برای پرسنل موقت و قراردادی، دارای حجم فروش سالیانه حدود 100 میلیارد دلار است. شرکت‌های پیشرو در این صنعت شامل Randstad، Manpower، Adecco، Kelly Services  و Allegis Group می‌­شوند.

خدمات مدیریت امکانات شامل مواردی از جمله ساخت پارچه، تهویه مطبوع، لوله کشی و زه‌کشی فاضلاب، سیستم ایمنی حریق، تعمیر و نگهداری آسانسور و پله برقی، بلکه علاوه بر این‌ها خدمات دیگری نظیر تمیز کردن، امنیت، خدمات دستیاری و دفع زباله، نیز اغلب توسط شرکت‌هایی ارائه می‌شود که در ارائه این خدمات یا در ارائه آن‌ها به عنوان بخشی از مجموعه پروژه‌­های وسیع‌­تری تخصص دارند. خدمات مواد غذایی فرانسوی و شرکت مدیریت امکانات Sodexo و شرکت آمریکایی Aramark نمونه‌هایی از این شرکت‌ها هستند. شرکت Fluor، که ریشه در صنعت ساخت و ساز دارد، نمونه دیگری از یک شرکت ارائه دهنده خدمات مدیریت امکانات می­‌باشد.