کسب وکار موفق نیازمند دانش و اطلاعات وسیعی از مشتریان و رقبا است. تحقیقات بازاریابی در واقع فرآیندی است که در آن با جمع آوری اطلاعات شما را آگاه می سازد که چگونه می‌توانید محصولات و خدمات فعلی یا آینده‌تان را به فروش برسانید.

شما چه از این موضوع آگاه باشید یا نباشید هر لحظه در حال تحقیقات بازاریابی هستید.زمانی که با خریدار در مورد کسب و کارتان گفت و گو می‌کنید یا زمانی که قیمت و رقبا را دنبال می‌کنید.‌سطح پیچیدگی تحقیقات بازاریابی به خود شما برمی‌گردد،زیرا تحقیقات بازاریابی می‌تواند طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها را دربرگیرد.با توجه به گستردگی کسب و کار،بودجه و زمان در دسترس یا سطح تجربه شما تحقیقات بازاریابی به صورت‌های مختلفی امکان‌پذیر است که می‌تواند به شما کمک کند تا تجارتتان را توسعه و ارتقا بخشید.

چرا-

 

به تحقیقات بازاریابی نیاز دارید؟

  • تمرکز کسب و کار را بر نیازهای مشتریان سازمان شما می گذارد.
  • تمرکز برنامه های کسب و کار را بر اهداف کوتاه مدت و بلند مدت حاصل از تحقیقات بازاریابی می گذارد.
  • به سازمان شما اجازه می دهد تا فرصت های پر بازده را شناسایی کند.
  • همواره سازمان شما را آینده نگر نگه می دارد.
    قدرت تصمیم گیری سازمان را افزایش و ریسک های آن را کاهش می دهد.
چگونه


SDATA در تحقیقات بازاریابی به کسب و کار شما کمک می کند؟

با توجه به اهمیت سهم بازار که از اولین و مهمترین معیارهای بررسی وضعیت یک سازمان است، و نیز  بررسی وضعیت برند آن به عنوان ادامه حضور فیزیکی برند در ذهن مشتریان یعنی جایی که تصمیمات خرید اخذ می‌شود و آگاهی از تعداد دقیق عاملین که می‌تواند گامی مهم در جهت استراتژی‌ها و برنامه‌های آتی سازمان و فروش بیشتر باشد به بررسی و ارزیابی بازار محصول یا خدمات پرداخته می شود.

 
نتایج-اثربخش

 

مشتریان Sdata چیست؟

  • شناسایی مشتریان و نیازمندی‌هایشان ( مشخصات مشتریان -سن،جنسیت،تحصیلات،موقعیت،درآمدو..-، اثرگذارتر کردن تبلیغات بر اساس مشخصات مشتریان، یافتن بهترین مکان برای فروش و الگوهای مصرف و فرهنگ خرید مشتریان‌)
  • شناسایی فرصت ها جهت رشد و افزایش سود ( سنجیدن تغییرات در تقاضا، تولید محصول یا خدمات جدید بر اساس تقاضای جدید و پیدا کردن بازارهای هدف جدید)
  • رصد کردن رقبا در بازار ( شناخت رقبا، گرفتن اطلاعات درباره‌ی چگونگی فعالیت رقبا، چگونگی مقایسه‌ شما و رقبا توسط مشتریان و شرایط فروش رقبا به واسطه‌ها‌)نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

x

*
*
*